Viskoosa CUP 2021

Toimumiskoht: Viskoosa Tervisemaja, Hiiumaa

Aeg: 10.07.2021 algusega kell 10:00

JUHEND

Väljakul 4 mängijat + väravavaht. Mänguaeg 2 x 10 min, paus 3 min. Mängu 2 viimast min on puhas mänguaeg.
Meeskonnal õigus võtta aeg maha 1x mängu jooksul 1 min.

Võit annab 2, viik 1 ja kaotus 0 punkti.

Min mängijate arv väljakul: 2

Mängija karistusaeg pingil on 1 min.

Võrdsete punktide korral arvestatakse:
1) omavaheliste mängude punktid
2) omavaheliste mängude väravate vahe
3) kõikide mängude väravate vahe
4) löödud väravate arv
5) väiksema mängijate arvuga võistkond
6) omavahelise mängu esimese värava lööja

Alates poolfinaalidest ja kohamängud:
viigiliselt lõppenud mänguajale järgneb lisaaeg 3 vs 3, 5 min "puhas aeg" kuni esimese väravani (kuldne värav);
viigiliselt lõppenud lisaajale järgnevad karistusvisked (4);
viigilise seisu puhul peale nelja kv-t jätkuvad kv-d ühekaupa esimese eksimuseni.

Muus osas vastavalt ESHL reeglitele ja kohtunike otsusele kohapeal.

Alagrupimängud   Kohamängud
Mängu nr Algus Kodu   Külaline   Tulemus  Alagrupp
1 10:00 IBK HF   KUUSALU   0 : 0 Pätakavallamehed
2 10:30 VISKOOSA SK : MUSTVEE SK   0 : 0 Kohvilähkrid
3 11:00 BÄNDIDOS : LAUKA KOLHOOS   0 : 0 Pätakavallamehed
4 11:30 KUNDA NOORUS : ES TAMSALU   0 : 0 Kohvilähkrid
5 12:00 KUUSALU : BÄNDIDOS   0 : 0 Pätakavallamehed
6 12:30 MUSTVEE SK : KUNDA NOORUS   0 : 0 Kohvilähkrid
7 13:00 LAUKA KOLHOOS : IBK HF   0 : 0 Pätakavallamehed
8 13:30 VISKOOSA SK : ES TAMSALU   0 : 0 Kohvilähkrid
9 14:00 KUUSALU : LAUKA KOLHOOS   0 : 0 Pätakavallamehed
10 14:30 ES TAMSALU : MUSTVEE SK   0 : 0 Kohvilähkrid
11 15:00 IBK HF : BÄNDIDOS   0 : 0 Pätakavallamehed
12 15:30 KUNDA NOORUS :     VISKOOSA SK   0 : 0 Kohvilähkrid
   
Mängu nr Algus Kodu   Külaline   Tulemus 
7.-8. koht 16:15 Kohvilähkrid - 4 : Pätakavallamehed- 4   0 : 0
I poolfinaal 16:45 Pätakavallamehed - 1 : Kohvilähkrid - 2   0 : 0
II poolfinaal 17:15 Kohvilähkrid - 1 : Pätakavallamehed - 2   0 : 0
5.-6. koht 18:00 Pätakavallamehed - 3 : Kohvilähkrid - 3   0 : 0
3.-4. koht 18:30 I poolfinaali kaotaja : II poolfinaali kaotaja   0 : 0
Karikamäng 19:00 II poolfinaali võitja : I poolfinaali võitja   0 : 0
19:45 AUTASUSTAMINE

 


Print