2020-2021 hooaja ajakava

| Energialiiha juhend 2020-2021 | M35+ juhend 2020-2021 |  


I etapp 31.10.2020 Kuusalu spordikeskus

10.00 Kuusalu Eluterve Naine – FinEst Flash (1.ring) 2:0  
11:10 SK Mustvee – EMÜ SK II (1.ring) 5:3  
12:20 ES Tulevik – Tapa Valla Spordikeskus (1.ring) 4:1  
13:30 EMÜ SK II – Järva-Jaani (1.ring) 4:3 KV
14:40 SK Mustvee – Kaitseliidu Rapla maleva naiskond (1.ring) 1:2 KV
15:50 Rapla Kepiklubi – Prosura (1.ring) 3:4  
17:00 Tabajad – Lauka Kolhoos (1.ring) 4:5  
18:10 Kadrina – Märjamaa (1.ring) 1:5  

II etapp 21.11.2020 Märjamaa spordikeskus

10.00 Märjamaa – Rapla Kepiklubi (1.ring) 6:7 KV
11.10 SK Mustvee – FinEst Flash (1.ring) 3:0  
12.20 ES Tulevik – Tabajad (1.ring) 6:8  
13.30 Järva-Jaani – Kuusalu Eluterve Naine (1.ring) 2:3  
14.40 Kadrina - Prosura (1.ring) 2:4  
15:50 Kuusalu Eluterve Naine – Kaitseliidu Rapla maleva naiskond (1.ring) 4:3 KV
17.00 Tapa Valla Spordikeskus – Lauka Kolhoos (1.ring) 1:7  
18:10 Kaitseliidu Rapla maleva naiskond - EMÜ SK II (1.ring) 6:5 KV

III etapp 28.11.2020 Rapla Sadolin (Saku spordikeskus)

10.00 Kuusalu Eluterve Naine – SK Mustvee (1.ring) 1:3   
11.10 Prosura – Märjamaa (1.ring) 1:4   
12.20 Lauka Kolhoos – ES Tulevik (1.ring) 3:2   
13.30 Kaitseliidu Rapla maleva naiskond - Järva-Jaani (1.ring) 3:1   
14.40 FinEst Flash – EMÜ SK II (1.ring) 3:2   
15.50 Rapla Kepiklubi – Kadrina (1.ring) 5:2   
17:00 Järva-Jaani - FinEst Flash (1.ring) 1:2  KV
18:10 Tabajad – Tapa Valla Spordikeskus (1.ring) 9:2   

IV etapp 20.02.2021 Rapla Sadolin

10.00 FinEst Flash – Kaitseliidu Rapla maleva naiskond (1.ring)  
11.10 Kuusalu Eluterve Naine – EMÜ SK II (1.ring)  
12:20 Prosura – Rapla Kepiklubi (2.ring)  
13.30 SK Mustvee – Järva-Jaani (1.ring)  
14:40 Tapa Valla Spordikeskus – ES Tulevik (2.ring)  
15:50 Kuusalu Eluterve Naine – SK Mustvee (2.ring)  
17.00 Lauka Kolhoos – Tabajad (2.ring)  
18.10 Märjamaa – Kadrina (2.ring)  

V etapp 27.02.2021 Tapa

10.00 SK Mustvee – EMÜ SK II (2.ring)  
11.10 Tabajad – ES Tulevik (2.ring)  
12:20 Rapla Kepiklubi – Märjamaa (2.ring)  
13:30 FinEst Flash – Kuusalu Eluterve Naine (2.ring)  
14.40 Kaitseliidu Rapla maleva naiskond – Järva-Jaani (2.ring)  
15:50 Kadrina – Prosura (2.ring)  
17:00 Kaitseliidu Rapla maleva naiskond – FinEst Flash (2.ring)  
18:10 Tapa Valla Spordikeskus – Lauka Kolhoos (2.ring)  

VI etapp 06.03.2021 Kehra

10:00 Järva-Jaani – EMÜ SK II (2.ring)  
11:10 Lauka Kolhoos – ES Tulevik (2.ring)  
12:20 EMÜ SK II – Kaitseliidu Rapla maleva naiskond (2.ring)  
13:30 Järva-Jaani – Kuusalu Eluterve Naine (2.ring)  
14:40 FinEst Flash – SK Mustvee (2.ring)  
15:50 Kadrina – Rapla Kepiklubi (2.ring)  
17:00 Tapa Valla Spordikeskus – Tabajad (2 ring)  
18:10 Märjamaa – Prosura (2.ring)  

VII etapp 13.03.2021 Saku

11:00 Kuusalu Eluterve Naine – Kaitseliidu Rapla maleva naiskond (2.ring)  
12:10 Järva-Jaani – SK Mustvee (2.ring)  
13:20 EMÜ SK II – Kuusalu Eluterve Naine (2.ring)  
14:30 FinEst Flash – Järva-Jaani (2.ring)  
15:40 SK Mustvee – Kaitseliidu Rapla maleva naiskond (2.ring)  
16:50 EMÜ SK II – FinEst Flash (2.ring)  

VIII etapp 20.03.2021 Mustvee
VEERANDFINAALID

11:00 N 3. vs 6.    
12:10 N 4. vs 5.    
13:20 M A1 vs B4    
14:30 M A2 vs B3    
15:40 M A3 vs B2    
16:50 M A4 vs B1    

IX etapp 27.03.2021 Kuusalu

POOLFINAALID

11:00 M A1 - B4 võitja vs A3 - B2 võitja    
12:10 M B1 - A4 võitja vs A2 - B3 võitja    
13:20 N 1. vs 3-6 võitja    
14:30 N 2. vs 4-5 võitja    

X etapp 03.04.2021

KOHA- JA FINAALMÄNGUD

10:00 N 5.-6. koha mäng    
11:10 M 7.-8. koha mäng    
12:20 N pronksimäng    
13:30 M 5.-6. koha mäng    
14:40 N finaal    
15:50 M pronksimäng    
17:00 M finaal    
18:10 AUTASUSTAMINE    

Print