NEL Kaitseliidu Rapla maleva naiskond – FinEst Flash Kuusalu 14.03.2020 kell 11:00
M35+ Rapla Kepiklubi - Kadrina

Kuusalu

14.03.2020 kell 12:10
NEL Järva- Jaani – SK Mustvee  Kuusalu 14.03.2020 kell 13:20
M35+ Prosura – ES Tulevik Kuusalu 14.03.2020 kell 14:30
 NEL EMÜ SK II – Kuusalu Eluterve Naine Kuusalu 14.03.2020 kell 15:40
     
I etapp - 26.10.2019 - KUUSALU
II etapp - 09.11.19 - RAPLA
III etapp - 23.11.19 - KEHRA
IV etapp - 04.01.20 - RAASIKU
V etapp - 18.01.20 - JÕGEVA
VI etapp - 01.02.20 - SAKU
VII etapp - 15.02.20 - MUSTVEE
VIII etapp - 29.02.20 - RAPLA
IX etapp - 07.03.20 - ARUKÜLA
X etapp - 14.03.20 - ?
XI etapp - 21.03.20 - KUUSALU
XII etapp - 04.04.20 - PAIKUSE
Jrk. Meeskond Eesnimi Perenimi Mängitud min Visked väravale Tõrjutud Tõrje %
1. FinEst Flash Saskia Ormak 225 151 141 93,4
2. Arenculle Merily Saluste 405 178 164 92,1
3. FinEst Flash Kadri Heinla 90 53 46 86,8
4. SK Mustvee Katrin Kaarama 390 180 153 85,0
5. Kuusalu Eluterve Naine Pille Plakk 405 145 123 84,8
6. Järva-Jaani Annabel Härm 170 77 65 84,4
7. Kaitseliidu Rapla malev Triinu Tuttenpal 240 81 68 84,0
8. EMÜ SK II Liisa Kaasik 90 49 41 83,7
9. EMÜ SK II Klaara Käämer 270 108 89 82,4
10. Kaitseliidu Rapla malev Janeli Lants 165 57 46 80,7
11. Järva-Jaani Merliin Arusalu 235 118 93 78,8
12. FinEst Flash Annette Nurminen 90 56 42 75,0
13. SK Mustvee Darja Bahtina 15 3 0 0,0
Jrk Võistkond Mängija Mänge Väravaid Sööte Kokku
1 Arenculle Triinu Saluste 9 9 7 16
2 Järva-Jaani Stella-Maria Link 10 10 5 15
3 Kaitseliidu Rapla malev Tiiu Varik-Sau 9 13 1 14
4 Arenculle Maarja Leok 9 8 4 12
5 Kaitseliidu Rapla malev Kristi Toomla 9 5 7 12
6 EMÜ SK II Annabel Voitka D 7 6 4 10
7 EMÜ SK II Kirke Pollisinski 8 8 2 10
8 Kuusalu Eluterve Naine Kairit Kuuskaru 9 6 4 10
9 Järva-Jaani Melani Arusalu 10 7 3 10
10 Järva-Jaani Ilme Vasenkova 10 5 5 10
11 Arenculle Eleri Narits 9 8 1 9
12 FinEst Flash Mona-Lisa Lusti 9 7 2 9
13 Kuusalu Eluterve Naine Kristel Oja 9 5 4 9
14 Arenculle Kaja Männi 9 2 6 8
15 Kaitseliidu Rapla malev Taagi Tellus 9 2 6 8
16 Arenculle Karoliina Virkus 5 5 2 7
17 EMÜ SK II Roos Aliis Kelder 8 5 2 7
18 EMÜ SK II Karoliina Salu 9 6 1 7
19 SK Mustvee Kätlin Kaarama 9 6 1 7
20 Kaitseliidu Rapla malev Evelyn Gold 9 4 2 6
21 Kuusalu Eluterve Naine Reelika Liiv 9 1 5 6
22 SK Mustvee Reili Tooming 8 3 2 5
23 SK Mustvee Kristina Pint 9 4 1 5
24 EMÜ SK II Liis Lokk 9 3 2 5
25 Kuusalu Eluterve Naine Piia Saluste 9 3 2 5
26 FinEst Flash Karmen-Liis Saarloo 7 2 2 4
27 Kaitseliidu Rapla malev Hanna-Liisa Õispuu 8 3 1 4
28 Järva-Jaani Lizette Kassmann 8 2 2 4
29 Kuusalu Eluterve Naine Aili Arro 9 4 0 4
30 SK Mustvee Veronika Kaldma 9 2 2 4
31 Järva-Jaani Airi Pahva 6 2 1 3
32 Kuusalu Eluterve Naine Kristiina Klaamas 7 2 1 3
33 Kuusalu Eluterve Naine Kristiina Allikvee 7 0 3 3
34 Kuusalu Eluterve Naine Jaana Kuuspalu 9 2 1 3
35 Kaitseliidu Rapla malev Maris Sau 9 2 1 3
36 Arenculle Kadi Tammaru 9 0 3 3
37 Järva-Jaani Kristi Aaloe 10 1 2 3
38 FinEst Flash Mirja Pärnänen 4 1 1 2
39 Kuusalu Eluterve Naine Aidi Gerde Tuisk 5 1 1 2
40 Kaitseliidu Rapla malev Reelika Rohuste 7 0 2 2
41 Kaitseliidu Rapla malev Kaire Kranich 8 2 0 2
42 Arenculle Kerstin Kiigemaa 8 1 1 2
43 SK Mustvee Brigita Sibrik 9 2 0 2
44 Järva-Jaani Eneli Vadi 9 2 0 2
45 FinEst Flash Hanna-Pia Martinson 9 2 0 2
46 Kaitseliidu Rapla malev Annika Tammus 9 0 2 2
47 EMÜ SK II Elerin Pilnik 9 0 2 2
48 Arenculle Jaanika Käes 9 0 2 2
49 Järva-Jaani Liina Kink 10 1 1 2
50 FinEst Flash Hanna-Loore Tammisto 1 1 0 1
51 Kuusalu Eluterve Naine Aune Surva 4 1 0 1
52 Kuusalu Eluterve Naine Liivika Vares 5 0 1 1
53 FinEst Flash Noora Olsson 5 0 1 1
54 SK Mustvee Hanna Alberi 6 0 1 1
55 FinEst Flash Elizaveta Romanova 7 1 0 1
56 FinEst Flash Kertu Pollisinski 7 1 0 1
57 FinEst Flash Susan Lehtonen 7 1 0 1
58 SK Mustvee Mari-Ann Katariina Sklave 7 0 1 1
59 FinEst Flash Monika Kukkonen 7 0 1 1
60 EMÜ SK II Liisa Kaasik 8 0 1 1
61 EMÜ SK II Marilin Riives 8 0 1 1
62 SK Mustvee Laura Altmäe 9 1 0 1
63 FinEst Flash Triin Pollisinski 9 0 1 1
64 Järva-Jaani Eva Arusalu 10 0 1 1
65 Järva-Jaani Eveli Meibaum 10 0 1 1
66 Järva-Jaani Ave Kaur 0 0 0 0
67 FinEst Flash Christina Drake 0 0 0 0
68 FinEst Flash Hanna-Mari Puula 0 0 0 0
69 Kuusalu Eluterve Naine Juuli Johanna Aaman 0 0 0 0
70 FinEst Flash Kati Tuulenmäki 0 0 0 0
71 Kuusalu Eluterve Naine Kertu Priilinn 0 0 0 0
72 FinEst Flash Kättriin Remmelg 0 0 0 0
73 Kaitseliidu Rapla malev Piret Seervald 0 0 0 0
74 Järva-Jaani Reili Vassiljev 0 0 0 0
75 Järva-Jaani Grete Kruusmann 1 0 0 0
76 EMÜ SK II Loviisa Lätt 1 0 0 0
77 EMÜ SK II Marie Pau 1 0 0 0
78 Kuusalu Eluterve Naine Paula Siilak 1 0 0 0
79 Järva-Jaani Signe Lepiste 1 0 0 0
80 Arenculle Sirli Leok 1 0 0 0
81 FinEst Flash Kadri Heinla 2 0 0 0
82 Arenculle Marie Tammeraid 2 0 0 0
83 SK Mustvee Sigrit Jermoškin 2 0 0 0
84 FinEst Flash Andriana Pikulova 3 0 0 0
85 Kuusalu Eluterve Naine Elina Puusepp 3 0 0 0
86 FinEst Flash Elina Valliaro 3 0 0 0
87 FinEst Flash Sirli Nellis 3 0 0 0
88 Kaitseliidu Rapla malev Anabell Kinkar 4 0 0 0
89 Kaitseliidu Rapla malev Kati Ojavee 4 0 0 0
90 Kaitseliidu Rapla malev Janeli Lants 5 0 0 0
91 FinEst Flash Johanna Heinonen 5 0 0 0
92 FinEst Flash Saskia Ormak 5 0 0 0
93 SK Mustvee Darja Bahtina 6 0 0 0
94 FinEst Flash Heidi Soosalu 6 0 0 0
95 SK Mustvee Merili Pärn 6 0 0 0
96 FinEst Flash Sara Romo 6 0 0 0
97 Kaitseliidu Rapla malev Triinu Tuttenpal 6 0 0 0
98 FinEst Flash Annette Nurminen 7 0 0 0
99 Arenculle Kaire Rosenberg 7 0 0 0
100 Kaitseliidu Rapla malev Kati Kalda 7 0 0 0
101 EMÜ SK II Klaara Käämer 7 0 0 0
102 SK Mustvee Maris Kuhlbach 7 0 0 0
103 SK Mustvee Sandra Sagar 7 0 0 0
104 EMÜ SK II Stella Arusoo 7 0 0 0
105 EMÜ SK II Elina Peuša 8 0 0 0
106 Arenculle Inge Ruutsaar 8 0 0 0
107 FinEst Flash Marika Koskinen 8 0 0 0
108 SK Mustvee Katrin Kaarama 9 0 0 0
109 SK Mustvee Kelli Kingu 9 0 0 0
110 Arenculle Merily Saluste 9 0 0 0
111 Arenculle Monika Veelma 9 0 0 0
112 Kuusalu Eluterve Naine Pille Plakk 9 0 0 0
113 EMÜ SK II Sofi Pavljonkova 9 0 0 0
114 Järva-Jaani Annabel Härm 10 0 0 0
115 Järva-Jaani Merliin Arusalu 10 0 0 0
Põhiturniiri tabel 2019-2020 (15.02.2020)
Võistkond Mänge Võit Võit lisaajal Kaotus Kaotus lisaajal Viik Väravate suhe Punkte
Arenculle 9 8 0 0 1 0 33 - 14 25
Kaitseliidu Rapla malev 9 4 2 1 2 0 31 - 24 18
Järva-Jaani 10 5 1 4 0 0 36 - 37 17
Kuusalu Eluterve Naine 9 4 0 3 2 0 25 - 22 14
EMÜ SK II 9 3 0 5 1 0 28 - 32 10
SK Mustvee 9 1 2 6 0 0 20 - 30 7
FinEst Flash 9 1 1 7 0 0 17 - 31 5