Kuusalu Eluterve Naine vs Järva-Jaani 3 - 4 04.01.2020 kell 12:25 Raasiku
EMÜ SK II vs Arenculle 3 - 6 04.01.2020 kell 11:17 Raasiku
Järva-Jaani vs SK Mustvee 5 - 3 04.01.2020 kell Raasiku
Kuusalu Eluterve Naine vs Kaitseliidu Rapla malev 2 - 3 04.01.2020 kell Raasiku
EMÜ SK II vs Kaitseliidu Rapla malev 3 - 5 04.01.2020 kell Raasiku
EMÜ SK II vs FinEst Flash 6 - 0 23.11.2019 kell 17:08 Aseri
FinEst Flash vs Järva-Jaani 6 - 8 23.11.2019 kell 14:50 Aseri
Kaitseliidu Rapla malev vs Arenculle 3 - 2 23.11.2019 kell 13:40 Aseri
Järva-Jaani vs Arenculle 0 - 6 23.11.2019 kell 11:14 Aseri
Kaitseliidu Rapla malev vs Järva-Jaani 7 - 5 09.11.2019 kell 13:40 Rapla
SK Mustvee vs Kaitseliidu Rapla malev 3 - 2 09.11.2019 kell 12:20 Rapla
Kuusalu Eluterve Naine vs FinEst Flash 2 - 3 09.11.2019 kell 11:10 Rapla
SK Mustvee vs EMÜ SK II 3 - 4 09.11.2019 kell 10:00 Rapla
Arenculle vs Kuusalu Eluterve Naine 3 - 1 09.11.2019 kell 16:17 Rapla
Kaitseliidu Rapla malev vs FinEst Flash 4 - 2 26.10.2019 kell 13:30 Kuusalu
Kuusalu Eluterve Naine vs SK Mustvee 5 - 2 26.10.2019 kell 17:20 Kuusalu
FinEst Flash vs Arenculle 1 - 3 26.10.2019 kell 09:55 Kuusalu
EMÜ SK II vs Järva-Jaani 0 - 5 26.10.2019 kell 12:20 Kuusalu
FinEst Flash - Kuusalu Eluterve Naine 1 - 3 01.02.2020 kell 10:00 Saku
Arenculle - Järva- Jaani 4 - 2 01.02.2020 kell 11:10  Saku 
SK Mustvee - Kuusalu Eluterve Naine 1 - 3 01.02.2020 kell 12:20  Saku 
Järva- Jaani - EMÜ SK II 4 - 3 01.02.2020 kell 13:30 Saku
SK Mustvee - EMÜ SK II 4 - 3 01.02.2020 kell 15:50 Saku
SK Mustvee - Kaitseliidu Rapla malev 2 - 1 15.02.2020 kell 10:00 Mustvee
Arenculle - EMÜ SK II 3 - 2 15.02.2020 kell 11:10 Mustvee
Kuusalu Eluterve Naine - Kaitseliidu Rapla malev 4 - 1 15.02.2020 kell 12:20 Mustvee
Arenculle - FinEst Flash 2 - 1 15.02.2020 kell 13:30 Mustvee
FinEst Flash - Järva- Jaani 0 - 2 15.02.2020 kell 15:50 Mustvee

 

Mäng Tulemus Aeg Koht
ES Tulevik vs Tabajad 6 - 9 15.02.2020 kell 18:10 Mustvee spordihoone
Lauka Kolhoos vs Prosura 4 - 6 15.02.2020 kell 17:00 Mustvee spordihoone
Rapla Kepiklubi vs Kadrina 8 - 6 15.02.2020 kell 14:40 Mustvee spordihoone
Kadrina vs Prosura 0 - 5 01.02.2020 kell 18.10 Saku spordihoone
Kadrina vs Lauka Kolhoos 3 - 10 01.02.2020 kell 14.40 Saku spordihoone
ES Tulevik vs Lauka Kolhoos 3 - 6 01.02.2020 kell 17.00 Saku spordihoone
Rapla Kepiklubi vs Tabajad 1 - 9 18.01.2020 kell 18.10 Jõgeva Virtus
Tabajad vs Prosura 3 - 5 18.01.2020 kell 15.50 Jõgeva Virtus
Lauka Kolhoos vs Kadrina 5 - 2 18.01.2020 kell 14.40 Jõgeva Virtus
Prosura vs ES Tulevik 11 - 7 18.01.2020 kell 13.30 Jõgeva Virtus
ES Tulevik vs Tabajad 4 - 9 04.01.2020 kell 18.10 Raasiku
Kadrina vs Prosura 4 - 2 04.01.2020 kell 15.50 Raasiku
Lauka Kolhoos vs Rapla Kepiklubi 5 - 3 04.01.2020 kell 17.00 Raasiku
ES Tulevik vs Kadrina 3 - 2 23.11.2019 kell 10.00 Aseri
Rapla Kepiklubi vs Tabajad 3 - 4 23.11.2019 kell 18.10 Aseri
Prosura vs Lauka Kolhoos 2 - 3 23.11.2019 kell 12.20 Aseri
Rapla Kepiklubi vs ES Tulevik 8 - 2 23.11.2019 kell 15.50 Aseri
Tabajad vs Lauka Kolhoos 0 - 5 9.11.2019 kell 17.00 Rapla Sadolin
Kadrina vs Tabajad 3 - 11 09.11.2019 kell 14.40 Rapla Sadolin
Prosura vs Rapla Kepiklubi 3 - 2 09.11.2019 kell 18.10 Rapla Sadolin
ES Tulevik vs Lauka Kolhoos 4 - 7 26.10.2019 kell 14.40 Kuusalu spordikeskus
Rapla Kepiklubi vs Kadrina 8 - 1 26.10.2019 kell 15.50 Kuusalu spordikeskus
Tabajad vs Prosura 3 - 4 26.10.2019 kell 11.10 Kuusalu spordikeskus

 
 

NAISTE ENERGIALIIGA (ESILIIGA)
II etapp 09.11.2019 RAPLA

10.00 Arenculle –Kuusalu Eluterve Naine
11.10 SK Mustvee – EMÜ SK II
12.20 Kuusalu Eluterve Naine – FinEst Flash
13.30 SK Mustvee – Kaitseliidu Rapla maleva naiskond
14.40 Kadrina – Tabajad
15.50 Kaitseliidu Rapla maleva naiskond – Järva- Jaani
17:00 Tabajad – Lauka Kolhoos
18:10 Prosura – Rapla Kepiklubi

NEL SK Mustvee - Arenculle Jõgeva 18.01.2020 kell 10:00
NEL Kuusalu Eluterve Naine - EMÜ SK II Jõgeva 18.01.2020 kell 11:10
NEL FinEst Flash - SK Mustvee Jõgeva 18.01.2020 kell 12:20
NEL Kaitseliidu Rapla malev - Järva-Jaani Jõgeva 18.01.2020 kell 17:00

SAALIHOKILIIGA M35+NAISTE ENERGIALIIGA (ESILIIGA)

I etapp 26.10.2019 KUUSALU

(muudatus ajakavas)

10.00 FinEst Flash - Arenculle
11:10 Tabajad - Prosura
12:20 EMÜ SK II - Järva-Jaani
13:30 Kaitseliidu Rapla maleva naiskond - FinEst Flash
14:40 ES Tulevik - Lauka Kolhoos
15:50 Rapla Kepiklubi - Kadrina
17:00 Kuusalu Eluterve Naine - SK Mustvee