Arenculle Rapla Järva-Jaani Kuusalu EMÜ II Mustvee FF Suhe Punkte Koht
Arenculle   2 - 3 6 - 0
4 - 2
3 - 1 6 - 3
3 - 2
4 - 1 3 - 1
2 - 1
33-14 25 1
Kaitseliidu Rapla malev 3 - 2   7 - 5
5 - 1
3 - 2
1 - 4
5 - 3 2 - 3
1 - 2
4 - 2 31-24 18 2
Järva-Jaani 0 - 6
2 - 4
5 - 7
1 - 5
  4 - 3 5 - 0
4 - 3
5 - 3 8 - 6
2 - 0
36-37 17 3
Kuusalu Eluterve Naine 1 - 3 2 - 3
4 - 1
3 - 4   2 - 4 5 - 2
3 - 1
2 - 3
3 - 1
25-22 14 4
EMÜ SK II 3 - 6
2 - 3
3 - 5 0 - 5
3 - 4
4 - 2   4 - 3
3 - 4
6 - 0 28-32 10 5
SK Mustvee 1 - 4 3 - 2
2 - 1
3 - 5 2 - 5
1 - 3
3 - 4
4 - 3
  1 - 3 20-30 7 6
FinEst Flash 1 - 3
1 - 2
2 - 4 6 - 8
0 - 2
3 - 2
1 - 3
0 - 6 3 - 1   17-31 5 7
Põhiturniiri VV statistika 2019 - 2020 M35+
Jrk. Meeskond Eesnimi Perenimi Mängitud min Visked väravale Tõrjutud Tõrje %
1. Tabajad Janos Gustsin 45 24 23 95,93
2. Lauka Kolhoos Alver Padu 165 66 60 90,90
3. Tabajad Toomas Joonas 45 29 26 89,65
4. Rapla Kepiklubi Erti Suurtalu 225 110 95 86,36
5. Tabajad Raul Orupõld 45 25 21 84,00
6. Prosura Sergei Burov 240 113 94 83,18
7. ES Tulevik Argo Raudsepp 135 98 81 82,65
8. Tabajad Indrek Pajuste 135 56 44 78,57
9. Kadrina Tiivo Vaigurand 180 109 85 77,98
10. Lauka Kolhoos Üllar Otsa 60 22 17 77,27
11. Kadrina Viktor Karakulov 45 22 17 75,00
12. Tabajad Priit Matiisen 45 20 15 75,00
13. Prosura Sergei Kirillov 30 10 7 70,00
14. ES Tulevik Avo Ombler 90 60 40 66,66
15. Rapla Kepiklubi Andrus Laurimaa 45 27 18 66,66
Põhiturniiri mängud 2019 - 2020 M35+
  Rapla Kepiklubi ES Tulevik Kadrina Lauka Kolhoos Prosura Tabajad Suhe Punkte Koht
Rapla Kepiklubi   8 - 2

8 - 1
8 - 6

3 - 5 2 - 3 3 - 4 32-21 7 4.
ES Tulevik 2 - 8   3 - 2 4 - 7 7 - 11 4 - 9 20-37 3 5.-6.
Kadrina 1 - 8
6 - 8
2 - 3   2 - 5 4 - 2 3 - 11 18-37 3 5.-6.
Lauka Kolhoos 5 - 2 7 - 4 5 - 2   3 - 2 5 - 0 25-10 15 1.
Prosura 3 - 2 11 - 7 2 - 4 2 - 3   4 - 3 22-19 10 3.
Tabajad 4 - 3
9 - 1
0 - 4 11 - 3 0 - 5 3 - 4   27-20 13 2.
Põhiturniiri mängijate statistika 2019 - 2020 M35+ (15.02.2020)
Jrk Võistkond Mängija Mänge Väravaid Sööte Kokku
1 Rapla Kepiklubi Marek Lairand 6 9 8 17
2 Tabajad Valdu Rüütelmaa 6 11 3 14
3 Tabajad Toomas Kibus 6 9 5 14
4 Rapla Kepiklubi Priit Bachmann 6 9 5 14
5 ES Tulevik Mihhail Krautmann 4 7 3 10
6 Tabajad Ramon Rootsi 5 7 3 10
7 Rapla Kepiklubi Aivo Täpsi 5 6 4 10
8 Kadrina Aare Palmsalu 6 8 1 9
9 Prosura Heigo Härmatis 5 6 2 8
10 Lauka Kolhoos Tero Päivärinta 6 5 3 8
11 Prosura Uno Kraam 4 3 5 8
12 Tabajad Rain Odramaa 5 2 6 8
13 Prosura Aleksander Kistner 5 6 1 7
14 Lauka Kolhoos Martti Laidre 6 5 2 7
15 Tabajad Per Lindberg 5 4 3 7
16 Tabajad Tõnu Savi 4 3 4 7
17 Lauka Kolhoos Erki Kärblane 6 3 3 6
18 Prosura Indrek Leemet 4 4 1 5
19 ES Tulevik Raido Noobel 5 4 1 5
20 Prosura Aleksandr Ponomarjov 6 4 1 5
21 Kadrina Lembit Veski 5 3 2 5
22 Tabajad Priit Matiisen 6 2 3 5
23 ES Tulevik Ago Kaasik 6 2 3 5
24 Prosura Victor Kharitanovich 6 1 4 5
25 ES Tulevik Taivo Ausmees 6 1 4 5
26 Lauka Kolhoos Marek Suurniit 4 4 0 4
27 ES Tulevik Daniil Jefimkov 3 3 1 4
28 Lauka Kolhoos Urmas Aun 5 2 2 4
29 ES Tulevik Ilja Shevelilov 5 2 2 4
30 Kadrina Janek Vasemägi 6 2 2 4
31 Lauka Kolhoos Mihkel Kuinast 3 1 3 4
32 ES Tulevik Teet Kivisilla 4 1 3 4
33 Prosura Lembit Nugis 5 1 3 4
34 Rapla Kepiklubi Ranno Grauen 5 0 4 4
35 Prosura Leonid Ovtšinnikov 4 3 0 3
36 Lauka Kolhoos Alo Mäesalu 4 3 0 3
37 Tabajad Dmitri Peramets 6 3 0 3
38 Prosura Dmitri Burov 4 2 1 3
39 ES Tulevik Egon Rattasepp 4 2 1 3
40 Kadrina Taivo Laur 3 1 2 3
41 Tabajad Tõnu Heapost 4 1 2 3
42 Kadrina Indrek Lepiksaar 4 1 2 3
43 Lauka Kolhoos Riku Kainulainen 2 0 3 3
44 Tabajad Erkki Teedla 5 0 3 3
45 Rapla Kepiklubi Herkki Runnel 3 2 0 2
46 Lauka Kolhoos Alar Mäesalu 4 2 0 2
47 Rapla Kepiklubi Priit Põldmäe 5 2 0 2
48 Kadrina Janek Tamm 5 2 0 2
49 Rapla Kepiklubi Andres Männik 1 1 1 2
50 Lauka Kolhoos Margus Käär 2 1 1 2
51 Tabajad Mart Käit 3 1 1 2
52 Prosura Andrus Lepp 4 1 1 2
53 Kadrina Eerik Kullamäe 4 1 1 2
54 Tabajad Janos Gustsin 5 1 1 2
55 Rapla Kepiklubi Allan Laurimäe 5 1 1 2
56 Rapla Kepiklubi Aivo Sule 5 1 1 2
57 Kadrina Marko Teiva 2 0 2 2
58 Prosura Erlend Pakk 4 0 2 2
59 Tabajad Meelis Pilv 1 1 0 1
60 Lauka Kolhoos Rando Hallik 2 1 0 1
61 Lauka Kolhoos Fredy Volens 2 1 0 1
62 ES Tulevik Heivo Kikkatalo 2 1 0 1
63 Tabajad Denis Kužnetsov 3 1 0 1
64 ES Tulevik Roman Dõba 3 1 0 1
65 ES Tulevik Ramil Dukenejev 4 1 0 1
66 Prosura Kalle Meigas 5 1 0 1
67 Rapla Kepiklubi Tiit Leier 1 0 1 1
68 Lauka Kolhoos Allan Ventsel 2 0 1 1
69 Prosura Arvo Kraam 3 0 1 1
70 Lauka Kolhoos Keit Rohtla 6 0 1 1
NEL FinEst Flash - Kuusalu Eluterve Naine Saku 01.02.2020 kell 10:00
NEL Arenculle - Järva- Jaani Saku 01.02.2020 kell 11:10
NEL SK Mustvee - Kuusalu Eluterve Naine Saku 01.02.2020 kell 12:20
NEL Järva- Jaani - EMÜ SK II Saku 01.02.2020 kell 13:30
NEL SK Mustvee - EMÜ SK II Saku 01.02.2020 kell 15:50